hexagon cardan socketwench 15mm l.69mm för 1/2" shock wrench
SKU
SA 0493
16 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | hexagon cardan socketwench 15mm l.69mm för 1/2" shock wrench |
|---|---|
| Streckkod | 3700461466946 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 15mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7018
Douilles cardans choc hexagonales 1/2" (13pcs)








