hexagon bolt socket 14mm l.55mm 1/2''socket
SKU
SA 0376
8 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | hexagon bolt socket 14mm l.55mm 1/2''socket |
|---|---|
| Streckkod | 3700461465666 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | Hexagonal |
| Längd | 55 mm |
| Utskriftsstorlek | 14mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2335
Coffret douilles embouts hexagonal 1/2" (30pcs)OM 2337
Coffret douilles embouts multi-empreintes 38 pièces








