6-span lång 13mm 3/8" skruvtjängel
SKU
OS 0019
1 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 6-span lång 13mm 3/8" skruvtjängel |
|---|---|
| Streckkod | 3700461402241 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 13mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/8" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3270
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (128pcs)OS 3270BF
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (128pcs)








