6-shaped long socket socket 50mm 1" 1
SKU
OS 3539
51 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 6-shaped long socket socket 50mm 1" 1 |
|---|---|
| Streckkod | 3700461489228 |
| Funktioner |
Funktioner : - längd: 100 mm |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 50mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3530
Coffret douilles choc 6 pans longues 24-50mm 1" (9pcs)








