36mm 3/4" lång 6 spank shock socket verktyg
SKU
OS 3437
29 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 36mm 3/4" lång 6 spank shock socket verktyg |
|---|---|
| Streckkod | 3700461488979 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 36mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/4" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3430
Coffret douilles choc 6 pans longues 26-38mm 3/4" (8pcs)








