30mm 3/4" 12 spännvidd hylsa
SKU
OS 3414
8 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 30mm 3/4" 12 spännvidd hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461478307 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 12-sidig hona |
| Utskriftsstorlek | 30mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/4" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2355
Composition cliquet+10 douilles 12 pans 3/4" PLOM 2355BL
Coffret cliquet + 10 douilles 12 pans 3/4" 22-50mm








