3/4" hex-ockel 38mm
SKU
OS 3457
17 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 3/4" hex-ockel 38mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461488825 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 38mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/4" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3450
Coffret cliquet+douilles 6 pans 3/4" (14pcs)








