27mm 1/2" slitsad hylsa
SKU
SA 0781
31 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 27mm 1/2" slitsad hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461455605 |
| Garantitid | 2 år |
| Typ av bränsle | Diesel |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 27mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 0071
Coffret douilles 1/2" 6 pans démonte-têtes injecteurs dieselOH 0027
Kit mécano-hydraulique multimarque extraction injecteurs
-
OM 0071 1/2" d. sexkantshylsor för demontering av dieselinjektorhuvudenVårt urvalSärskilt pris 29 € HT Offentligt pris exkl. 50 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet
Finns också tillgänglig
-
CO 1025 Injector/glödpluggslösare 500mlVårt urvalSärskilt pris 9,50 € HT Offentligt pris exkl. 12,50 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
OM 0020BL Tröghetsviktslåda + adaptrar för uttag av injectorer (14 st)Vårt urvalSärskilt pris 95 € HT Offentligt pris exkl. 99 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
OM 0071 1/2" d. sexkantshylsor för demontering av dieselinjektorhuvudenVårt urvalSärskilt pris 29 € HT Offentligt pris exkl. 50 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet





