Injector/glödpluggslösare 500ml
SKU
CO 1025
Höjdpunkter
Se alla funktioner
500 ml högpenetrerande avfettningsmedel för injektorer och tändstift.
Särskilt pris
9,50 €
HT
Offentligt pris exkl.
12,50 €
HT
Erbjudandet gäller endast på franska fastlandet
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Injector/glödpluggslösare 500ml |
|---|---|
| Streckkod | 3700461475726 |
| Intro | 500 ml högpenetrerande avfettningsmedel för injektorer och tändstift. |
| Texter | Gör det lättare att ta bort delar som fastnat i korrosion eller avlagringar. |
| Fler produkter | Penetrerande skummande formula löser upp kalk och sot. |
| Funktioner |
Demonterar injektorer och glödstift som fastnat i sot- och kolavlagringar. Kan även användas för att rengöra turbos, EGR-ventiler och avgassystem. |
| Rådet | Finns även i låda om 12 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Kapacitet (ml) | 500 ml |
| Kapacitet (l) | 0,50 l |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | NO |
| Typ av förbrukningsvaror | Rengöringsmedel |
Valfria artiklar från
-
OM 0020BL Sats för tröghetsvikt + adaptrar för injektoruttag (14 st)Vårt urvalSärskilt pris 95 € HT Offentligt pris exkl. 99 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
OM 0071 1/2" d. sexkantshylsor för demontering av dieselinjektorhuvudenVårt urvalSärskilt pris 29 € HT Offentligt pris exkl. 50 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet
Finns också tillgänglig
-
OM 0020BL Sats för tröghetsvikt + adaptrar för injektoruttag (14 st)Vårt urvalSärskilt pris 95 € HT Offentligt pris exkl. 99 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
OM 0071 1/2" d. sexkantshylsor för demontering av dieselinjektorhuvudenVårt urvalSärskilt pris 29 € HT Offentligt pris exkl. 50 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet





































