21mm 1/2" 6 span hylsa
SKU
OS 3012
Taille de l'empreinte 21mm
3,80 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 21mm 1/2" 6 span hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461477362 |
| Funktioner | DIN ISO 2725-3 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 21mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3000
Insert cliquet 1/2" (23pcs)OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)OS 3280BL
Coffret d'outils 1/4"-3/8"-1/2" (172pcs)OS 3900
Insert cliquet 1/2" 90 dents (23pcs)OS 3000-
Insert cliquet 1/2" (23pcs)











