19mm 1/2" lång 6 spank socket
SKU
OS 3029
2,70 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 19mm 1/2" lång 6 spank socket |
|---|---|
| Streckkod | 3700461498220 |
| Garantitid | för livet |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 19mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3050
Coffret d'outils 1/4"-1/2" (94pcs)








