15mm 3/8" impact hylsa
SKU
OS 3306
3,50 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 15mm 3/8" impact hylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461476969 |
| Funktioner | DIN ISO 2725-3 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 15mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/8" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3300
Coffret douilles choc 10-19mm 3/8" (8pcs)







