1" hex-sockel 36mm
SKU
OS 3511
15 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1" hex-sockel 36mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461478123 |
| Funktioner |
Funktioner : - Utvändig diameter: 59 mm |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 36mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2354
Composition cliquet+11 douilles 6 pans 1" PL 36-80OM 2354BL
Coffret cliquet + douilles 6 pans 1" 36-80mm (15pcs)








