1" hex impact socket 38mm
SKU
OS 3506
24 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1" hex impact socket 38mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461477140 |
| Funktioner | DIN ISO 2725-3 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 38mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OS 3500
Coffret douilles choc 6 pans 24-50mm 1" (9pcs)








