1/2''l.85mm ø35mm 12-pin shock socket socket socket
SKU
OM 0055
33 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2''l.85mm ø35mm 12-pin shock socket socket socket |
|---|---|
| Streckkod | 3700461422058 |
| Uppdrag | För VAG kardanaxlar etc. |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 12-sidig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 35mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Valfria artiklar från
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7039
Coffret douilles choc 12 pans 1/2" L.85mm








