1/2" hylsa för borttagning av elektrod
SKU
OM 9277
Höjdpunkter
Se alla funktioner
sexkantig 10mm
10 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2" hylsa för borttagning av elektrod |
|---|---|
| Streckkod | 3700461427596 |
| Texter | sexkantig 10mm |
| Uppdrag | Används för att ta bort den interna elektroden från Bosch common rail-injektorer |
| Garantitid | 2 år |
| Typ av bränsle | Diesel |
| Fingeravtryck | Hexagonal |
| Utskriftsstorlek | 10mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OH 0027
Kit mécano-hydraulique multimarque extraction injecteursOM 5310
Coffret extraction injecteurs Mercedes / Chrysler 2,1-2,2-3,0 V6 CDI









