1/2''hexagon bult hylsa 10mm l.140mm
SKU
SA 0391
6 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2''hexagon bult hylsa 10mm l.140mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461465819 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | Hexagonal |
| Längd | 140 mm |
| Utskriftsstorlek | 10mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2335
Coffret douilles embouts hexagonal 1/2" (30pcs)OM 2337
Coffret douilles embouts multi-empreintes 38 pièces








