1/2" 15mm sleeve muff grön
SKU
SA 5015
Höjdpunkter
Se alla funktioner
Maximalt åtdragnings-/lossningsmoment: 397Nm
24 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2" 15mm sleeve muff grön |
|---|---|
| Streckkod | 3700461471155 |
| Texter | Maximalt åtdragnings-/lossningsmoment: 397Nm |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 15mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7025
Douilles gainées 1/2" pour jantes alu (5pcs)OM 7033
Coffret douilles intervention roue (18pcs)








