VAG 12 spank 34mm 1/2" L.85mm socket bolt nut
SKU
SA 7043
31 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | VAG 12 spank 34mm 1/2" L.85mm socket bolt nut |
|---|---|
| Streckkod | 3700461471216 |
| Uppdrag | För Renault kardanmuttrar. |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | 12-sidig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Längd | 85 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Produktsortiment | Godkänd av SNR |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7039
Coffret douilles choc 12 pans 1/2" L.85mmOM 7069
Coffret douille-embouts choc 1/2" moyeux et cardans (8pcs)








