Hjulmutter fyrkantig 17mm 3/4" l.90mm
SKU
OM 0586
24 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Hjulmutter fyrkantig 17mm 3/4" l.90mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461486425 |
| Garantitid | 2 år |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Längd | 90 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/4" |
| Garantiförfarande | EASY |
Finns också tillgänglig
-
OM 7027 1/2" hylssats för hjulintervention (10 ST)Vårt urvalSärskilt pris 69 € HT Offentligt pris exkl. 75 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet






