Hexagonal 14mm L.43mm 1/2" VAG hub nut shock washer
SKU
SA 0485
11 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Hexagonal 14mm L.43mm 1/2" VAG hub nut shock washer |
|---|---|
| Streckkod | 3700461482595 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | Hexagonal |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 14mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7069
Coffret douille-embouts choc 1/2" moyeux et cardans (8pcs)OM 7049
Coffret douilles-embouts 1/2" moyeux VAG








