Återvinningsbehållare 159x88x40mm
SKU
SA 0924
35 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | Återvinningsbehållare 159x88x40mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461492693 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Längd | 159 mm |
| Bredd | 88 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OH 0921
Presse hydraulique 20T







