Air carter metall Ø8mm 10m
SKU
OP 0082BL
Denna produkt är inte längre listad hos oss
Denna produkt är inte längre listad hos oss
Produkten ersätts av :
OP 0083BL - Luftslang Ø8mm 10mFunktioner
| Beskrivning av artikeln | Air carter metall Ø8mm 10m |
|---|---|
| Streckkod | 3700461470141 |
| Funktioner |
- avstängningsanordning var 50:e cm - slang Øint. 8mm - 1/4" anslutning - 180° vridbart väggfäste - hög motståndskraft fjäderspänning - tryck 8 bar |
| Garantitid | 2 år |
| Kabellängd | 10 m |
| Diameter | 8 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Produktsortiment | B-Line |
| Garantiförfarande | DIAGNOSTIC |










