Ny
350 kg trumklämma
SKU
OH 0109
160 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 350 kg trumklämma |
|---|---|
| Streckkod | 3701555326603 |
| Funktioner |
Funktioner : - för plastfat upp till 210 l och metallfat som väger upp till 500 kg, - max. öppning 580 mm |
| Garantitid | 2 år |
| Längd | 650 mm |
| Bredd | 254 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Produktens vikt | 7,30 kg |
| Diameter | 200 mm |
| Max kapacitet (kg) | 500 kg |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Garantiförfarande | DIAGNOSTIC |







