22mm 7/8" l.30mm slitsad hylsa 3/8" offset utbildning
SKU
SA 7054
19 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 22mm 7/8" l.30mm slitsad hylsa 3/8" offset utbildning |
|---|---|
| Streckkod | 3700461474514 |
| Funktioner |
Universell tillämpning Viktig för Corvette>1993, Camaro 1993, Firebird/TransAm 1993, Corvette ZR1>1989 V8 5,7 motorer (LT1 MPFI, DOCH och SFI) |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Längd | 30 mm |
| Utskriftsstorlek | 22mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 3/8" |
| Garantiförfarande | NO |
| Huvudartikel(n) | OM 7046 | COFFRET 7 DOUILLES POUR SONDES LAMBDA |
a som tillval
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
Finns också tillgänglig
-
AC 0411BL Test av rökläckageVårt urval259 € HT 0,67 €Erbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
AC 0550BL Tryck- och vakuumpump (-0,5/+3bar)Vårt urvalSärskilt pris 69 € HT Offentligt pris exkl. 89 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
CO 1072 5-I-1 dieselavkalkningsmedel 1lVårt urvalSärskilt pris 27 € HT Offentligt pris exkl. 29 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet





