22mm 1/2" hexagonal cross socket l.82mm
SKU
SA 1168
15 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 22mm 1/2" hexagonal cross socket l.82mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461474712 |
| Funktioner | 1/2" drivenhet och 21 mm sexkant |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Utskriftsstorlek | 22mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
| Huvudartikel(n) | OM 1112 | COFFRET DEMONTAGE TETES AMORTISSEURS |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
-
OM 1112 Demonteringslåda för stötdämparhuvudVårt urvalSärskilt pris 99 € HT Offentligt pris exkl. 149 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet
Finns också tillgänglig
-
OM 1112 Demonteringslåda för stötdämparhuvudVårt urvalSärskilt pris 99 € HT Offentligt pris exkl. 149 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
OP 2031 1,2 ton pneumatiskt fjäderkompressor med ledade käftarVårt urval2 099 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
OP 3221 Förstärkt pneumatiskt fjäderkompressor (2,4 ton) med ledade käftarVårt urval2 899 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet




