100mm 1/4''vibrationsförlängare för förvärmda tändare
SKU
SA 1414
11 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 100mm 1/4''vibrationsförlängare för förvärmda tändare |
|---|---|
| Streckkod | 3700461466274 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Längd | 100 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | NO |
Valfria artiklar från
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OP 1404
Clé à vibration 1/4" pour bougies préchauffageOP 1403
Clé à choc 1/4" pour bougies préchauffage








