1/4" isolerad bitsskruvmejsel
SKU
OE 0682
Höjdpunkter
Se alla funktioner
EN/IEC 60900
Längd över handtaget: 75 mm
11 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/4" isolerad bitsskruvmejsel |
|---|---|
| Streckkod | 3701555316451 |
| Texter |
EN/IEC 60900 Längd över handtaget: 75 mm |
| Garantitid | 2 år |
| Typ av fordon | LF |
| Spänning | 1000V |
| Längd | 75 mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/4" |
| Garantiförfarande | EASY |








