1'' 24mm 6-panel impact socket
SKU
OS 4530
23 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1'' 24mm 6-panel impact socket |
|---|---|
| Streckkod | 3700461403187 |
| Garantitid | 2 år |
| Fingeravtryck | 6 sexkantig hona |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 24mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 4535
Démultiplicateur de couple R1:58 4800Nm+6 douilles+2 adaptateurs 1" PL








