1/2''XZN M16 l.100mm bulthylsa
SKU
SA 0408
6 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2''XZN M16 l.100mm bulthylsa |
|---|---|
| Streckkod | 3700461465949 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | XZN |
| Längd | 100 mm |
| Utskriftsstorlek | M16 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2337
Coffret douilles embouts multi-empreintes 38 pièces







