1/2''t30 born Torx bult socket l.300mm
SKU
SA 0423
14 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2''t30 born Torx bult socket l.300mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461465994 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | Torx-borrad |
| Längd | 300 mm |
| Utskriftsstorlek | T30 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2337
Coffret douilles embouts multi-empreintes 38 pièces







