1/2''T20 Torx bult socket l.55mm
SKU
SA 0261
8 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2''T20 Torx bult socket l.55mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461464720 |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Fingeravtryck | Torx |
| Längd | 55 mm |
| Utskriftsstorlek | T20 |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 2333
Coffret douilles embouts Torx 1/2" (32pcs)








