1/2" split socket 29mm l.90mm
SKU
SA 7047
19 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2" split socket 29mm l.90mm |
|---|---|
| Streckkod | 3700461474453 |
| Funktioner | 7 mm bred slits |
| Garantitid | Pas de garantie (consommable) |
| Längd | 90 mm |
| Utskriftsstorlek | 29mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | NO |
| Huvudartikel(n) | OM 7046 | COFFRET 7 DOUILLES POUR SONDES LAMBDA |
a som tillval
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
Finns också tillgänglig
-
AC 0411BL Test av rökläckageVårt urval259 € HT 0,67 €Erbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
AC 0550BL Tryck- och vakuumpump (-0,5/+3bar)Vårt urvalSärskilt pris 69 € HT Offentligt pris exkl. 89 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet -
CO 1072 5-I-1 dieselavkalkningsmedel 1lVårt urvalSärskilt pris 27 € HT Offentligt pris exkl. 29 € HTErbjudandet gäller endast på franska fastlandet





