1/2" 21mm Hyundai/Kia hylsa med specifik impact
SKU
OM 7026
Höjdpunkter
Se alla funktioner
Denna specialformade 21 mm hylsa förhindrar skador på originalhjulmuttrarna som sitter på de flesta Hyundai- och Kia-modeller.
19 €
HT
Funktioner
| Beskrivning av artikeln | 1/2" 21mm Hyundai/Kia hylsa med specifik impact |
|---|---|
| Streckkod | 3700461475177 |
| Intro | Denna specialformade 21 mm hylsa förhindrar skador på originalhjulmuttrarna som sitter på de flesta Hyundai- och Kia-modeller. |
| Uppdrag |
Hyundai i30, Tucson, Kia...etc Längd: 85 mm |
| Garantitid | 2 år |
| Övriga | Skruvmejsel rekommenderas |
| Utskriftsstorlek | 21mm |
| Pris kod | Standardtariff (TN) |
| Utbildning | 1/2" |
| Garantiförfarande | EASY |
Artiklar och förbrukningsvaror efter försäljning från
OM 7036
Douilles choc 1/2" pour jantes alu spécifiques (4pcs)OM 7037
Douilles choc 1/2" et 7/8" pour jantes alu spécifiques (5pcs)OM 7033
Coffret douilles intervention roue (18pcs)









